Спалили машину ніжинського гінеколога

31 січня о 23.47 у Ніжині навпроти магазину «Україна» палав автомобіль «Toyota Rav 4» (досить дорога автівка, за неї можна однокімнатну квартиру в Чернігові купити). їздив на ній гінеколог місцевого пологового будинку 45-річний Вадим Юрченко. По документах машина належала його дружині Ользі Юрченко, також лікарю-гінекологу.

Очевидці говорять, що майже опівночі біля «Тойоти» бачили невідому жінку з двома пляшками. У них, думають, і було пальне, щоб підпалити машину лікарів.

— Я виїздив гасити машину, — розповідає начальник караулу МНС Ніжина Віталій Hocкoв. — Авто було припарковане біля автобусної зупинки «Зірочка». Коли ми прибули, горіли вже салон машини і двигун. Було вибито три скла (лобове і два бокових). Поряд з машиною знайшли пляшку, в якій можливо, тримали пальне. Ми загасили рештки «Тойоти» і поїхали. Далі працювала міліція. Офіційна причина загорання — підпал.

Ніжинці припускають, що машину підпалила невдоволена пацієнтка.

Сама ж власниця дорогого автомобіля коментувати ситуацію не захотіла.

— Я не буду відповідати на питання, — сказала телефоном Ольга Юрченко. — У будь-якому разі — не зараз. Ми подумаємо, як цю інформацію подати.

* * *

За фактом підпалу відкрили кримінальне провадження за частиною другою статті 194 Кримінального кодексу України «Умисне знищення або пошкодження майна». За цією статтею винний карається позбавленням волі на строк від трьох до п'ятнадцяти років.