Порізала руку. І померла

У реанімації Ніжинської центральної районної лікарні померла від флегмони 25-річна Галина Копець. Флегмона — гнійне запалення, ускладнення внаслідок рани.

Молода жінка порізала склом руку (розбила банку). Викликала «швидку». У Ніжинській центральній міській лікарні рану обробили, зашили.

Після того вона в лікарню не з'являлася. Три дні була вдома, у родичів у селі Перебудова Ніжинського району. їй ставало все гірше...

— Першого лютого вранці поступила, увечері померла, — говорить завідувач хірургічного відділення Ніжинської центральної районної лікарні Ігор Садовський. —Протягом дня двічі оперували. Робили пампасні розтини (пампасні, або інакше повздовжні, розтини застосовуються для очищення м'яких тканин від інфекції). Капали. Боролися за життя, намагалися врятувати.

У часі між наданою допомогою в Ніжинській міській лікарні і реанімацією в Ніжинській районній лікарні жінка лікувалася вдома. Зі слів родичів, сама колола собі уколи. Шприц падав на землю. В організм потрапила інфекція. Яка саме інфекція викликала блискавичний перебіг хвороби, зараз досліджують.

Галина Копець у Перебудові гостювала у двоюрідної сестри Ірини Захарченко. У цьому ж селі живе також її двоюрідний брат. Галина Анатоліївна була прописана в Криму. Жила в Києві, працювала в супермаркеті «Сільпо».

— У Перебудові шкодують — дуже вже молодою Галина померла, — говорить сільський голова Сергій Ковальчук.

— Порізала людина руку й померла — таке у нас уперше.