У Ніжині з’явився осередок «Правого Сектору»

У місті Ніжин з’явився осередок «Правого Сектору». Ще кілька днів тому «Правий Сектор» називав себе «Самооборона Майдану», оскільки вже кілька тижнів проходять молебні, які потрібно комусь охороняти.

Але у зв’язку з розширенням їхньої діяльності «Самооборона Майдану» вирішила називати себе по-іншому – «Правий Сектор».

Наразі у «Правому Секторі» перебуває близько 20 осіб, але їх контакти не опубліковані у зв’язку з можливими репресіями проти активістів.

Як написано на сторінці у соцмережі «ВКонтакте», ніжинський осередок «Правого Сектору» виконує такі функції:

- охорона мітингів;

- підтримання безпеки учасників мітингів;

- виявлення і усунення провокаторів;

- пікетування маєтків «щурів», які йдуть проти свого народу.

Основною діяльність ніжинського осередку «Правого Сектору» є організація людей для проведення мирних маршів та пікетів.

Наприклад, організація маршів «Ніжин, вставай!», зосереджених на активізації ніжинців.

Зазвичай такі марші розпочинаються після щоденної молитви на головній площі міста о 18:00.

Ще одним з яскравих прикладів діяльності «Правого Сектору» є організація та проведення пікетування будинку Ігоря Пучки, який відбувся 7 лютого 2014 року.

NYalFQckOPI

Ігор Пучка – депутат ніжинської міської ради та власник скандального клубу «Табаско», який вже більше десяти років заважає мешканцям житлового мікрорайону по вул. Шевченка, 112, 114, 116.

Відео з сайту «Уездные новости»

На відео: журналісти вирішили на власні очі переконатися, що відбувається у нічний час біля бутербродної «Табаско», у густонаселеному районі Ніжина. Як відвідувачі бутербродної, ніччю їдять ці бутерброди.

Час зйомки – приблизно 24 година. Постійна їзда таксі, сигнали клаксонів, крики п’яних, галас, серед нетверезих є й неповнолітні, це було видно, любителі бутербродів справляють нужду прямо біля парадних.

Отже, 7 лютого ніжинці зібралися на центральній площі для проведення щоденного молебню. Після молитви колона активістів, серед яких була лише молодь, рушила до будинку власника «Табаско».

Відео з сайту «Уездные новости»

Наразі учасники «Правого Сектору» активно готуються до наступного пікетування, який відбудеться у п’ятницю, 14 лютого. Збір на площі о 18:00, після чого колона людей вирушить до нічного клубу «Табаско» (біля нього і проживає Ігор Пучка). Там на організаторів та учасників пікету вже будуть чекати обурені мешканці мікрорайону Ніжина.

Зараз ніжинський осередок «Правий Сектор» перемовляється з центральним штабом організації, аби той офіційно визнав ніжинський осередок.

«Надалі ми будемо займатися активною діяльність в місті Ніжин, тож плануємо підключитися та допомогти ніжинським комунальникам, які зараз планують страйк», – розказав організатор ніжинського осередку «Правий Сектор» журналісту ПіК.