Гаряча вода до помешкань подаватиметься з шостої ранку й до двадцять третьої години

Графік постачання гарячої води населенню, бюджетним установам та іншим споживачам від джерел теплопостачання ТОВ «НіжинТеплоМережі» на цей рік затвердили рішенням виконавчого комітету.

Від так, «благо цивілізації» до кранів жителів міста працівники тепломереж подаватимуть з шостої ранку й до одинадцятої години вечора щоденно протягом року.

Відсутність гарячої води в своїх домівках ніжинці можуть помітити лише у випадках перерв передбачених «Правилами надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання».

Графік подачі гарячої води доведений до керівництва комунального підприємства «Ніжинське управління водо — каналізаційного господарства», розповів керівник «НіжинТеплоМереж» Валерій Зімін. Тому, запевняє він, жодних проблем із постачанням води для підігріву виникнути не має.

Керівник тепломереж говорив, що постачання води згідно такого графіку є прийнятним і адекватним. І те, що воду переставатимуть підігрівати об одинадцятій вечора цілком нормально. «Об одинадцятій вечора воду перестануть наші працівники лише підігрівати. А ще деякий час, доки вода не прохолоне, вона теплою доходитиме до кранів. У деяких будинках, навіть, о другій ночі можна буде прийняти теплий душ. Тобто, це не означає, що рівно в 23.00 у домівках буде холодна вода», — сказав Валерій Зімін.

www.uezd.com.ua