Активісти Ніжина на мітингу обговорили свої подальші дії

Сьогодні о 13.00 на площі Франка ніжинці зібрались для проведення мітингу. Вони прийшли, щоб обговорити подальший план своїх дій.

Людей зібралось більше сотні. І старі, й малі. Мітингувальники принесли з собою прапори, віддруковані на принтері портрети президента та плакати з фото убитих на майдані в Києві й надписами “Не стріляйте”, “Ні пролиттю крові”.

Одну із роздруківок із зображенням президента підпалили.

На мітинг також прийшли представники різних церков міста. Вони прочитали молитву та закликали до миру. Найактивніші учасники страйку говорили, що сидячи в Ніжині, допомогти Майдану навряд чи вдасться. Тому просили всіх не сидіти вдома біля телевізора, а їхати на допомогу майданівцям у Київ.

Опісля страйкарі зібрали гроші, щоб передати на потреби Майдан до Києва. Активісти мітингу принесли із собою роздруківки з необхідними медикаментами для постраждалих у сутичках у столиці.

А також закликали усіх, хто має можливість долучитись до допомоги. Просили, щоб усі, хто має приватні автомобілі, автобуси, таксі допомогли з доставкою людей до Києва.

До того ж, активісти запропонували щодня о п’ятій вечора бити в дзвони в церквах міста, щоб розворушити ніжинців і ті долучались до щоденних мітингів і в місті і в Києві. І, щоб, зачувши звук дзвонів, люди приходили на молебень на центральну площу міста.

www.uezd.com.ua