;
Середа, 25 листопада 2020, 01:46
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Реєстрація користувача

Зареєструватися

Популярні

У Ніжині з’явився осередок «Правого Сектору»

У місті Ніжин з’явився осередок «Правого Сектору». Ще кілька днів тому «Правий Сектор» називав себе «Самооборона Майдану», оскільки вже кілька тижнів проходять молебні, які потрібно комусь охороняти.

Але у зв’язку з розширенням їхньої діяльності «Самооборона Майдану» вирішила називати себе по-іншому – «Правий Сектор».

Наразі у «Правому Секторі» перебуває близько 20 осіб, але їх контакти не опубліковані у зв’язку з можливими репресіями проти активістів.

Як написано на сторінці у соцмережі «ВКонтакте», ніжинський осередок «Правого Сектору» виконує такі функції:

- охорона мітингів;

- підтримання безпеки учасників мітингів;

- виявлення і усунення провокаторів;

- пікетування маєтків «щурів», які йдуть проти свого народу.

Основною діяльність ніжинського осередку «Правого Сектору» є організація людей для проведення мирних маршів та пікетів.

Наприклад, організація маршів «Ніжин, вставай!», зосереджених на активізації ніжинців.

Зазвичай такі марші розпочинаються після щоденної молитви на головній площі міста о 18:00.

Ще одним з яскравих прикладів діяльності «Правого Сектору» є організація та проведення пікетування будинку Ігоря Пучки, який відбувся 7 лютого 2014 року.

NYalFQckOPI

Ігор Пучка – депутат ніжинської міської ради та власник скандального клубу «Табаско», який вже більше десяти років заважає мешканцям житлового мікрорайону по вул. Шевченка, 112, 114, 116.

Відео з сайту «Уездные новости»

На відео: журналісти вирішили на власні очі переконатися, що відбувається у нічний час біля бутербродної «Табаско», у густонаселеному районі Ніжина. Як відвідувачі бутербродної, ніччю їдять ці бутерброди.

Час зйомки – приблизно 24 година. Постійна їзда таксі, сигнали клаксонів, крики п’яних, галас, серед нетверезих є й неповнолітні, це було видно, любителі бутербродів справляють нужду прямо біля парадних.

Отже, 7 лютого ніжинці зібралися на центральній площі для проведення щоденного молебню. Після молитви колона активістів, серед яких була лише молодь, рушила до будинку власника «Табаско».

Відео з сайту «Уездные новости»

Наразі учасники «Правого Сектору» активно готуються до наступного пікетування, який відбудеться у п’ятницю, 14 лютого. Збір на площі о 18:00, після чого колона людей вирушить до нічного клубу «Табаско» (біля нього і проживає Ігор Пучка). Там на організаторів та учасників пікету вже будуть чекати обурені мешканці мікрорайону Ніжина.

Зараз ніжинський осередок «Правий Сектор» перемовляється з центральним штабом організації, аби той офіційно визнав ніжинський осередок.

«Надалі ми будемо займатися активною діяльність в місті Ніжин, тож плануємо підключитися та допомогти ніжинським комунальникам, які зараз планують страйк», – розказав організатор ніжинського осередку «Правий Сектор» журналісту ПіК.

 

 


 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість антолій 2014-02-13 12:21:00

Дивно те, що акції так званого правого сектору м. Ніжина організовують депутати від ПР Походня та Ступак, які використовують ці акції против депутатів які проголосували за підтримку майдану, та намагались провести позачергову сесію міської ради.

Гість анатолій 2014-02-13 12:23:58

Дививсь сайт "уезних новостей" там даних матеріалів не має. Можливо це викликано тим, що І.Волосянкін та М. Білоусенко вже програли один суд?

Гість АнатоліЮ! 2014-02-13 14:57:17

Що ти взагалі верзеш??? які депутати?

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

В небо Чернігівщини запустили «Лелеку-100» ФОТО

На Дніпропетровщині та Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводяться державні випробування...

У Ніжині протестували проти закриття військової частини

Чергова акція протесту відбулася у Ніжині під воротами військової частини, яку планують розформувати. Близько 200 працівників можуть залишитися без роботи. Цей об’єкт важливий для...

До поліції написали 11 заяв щодо порушень зовнішньої агітації

Протягом жовтня представники громадянської мережі «ОПОРА» вже написали 11 заяв до поліції, повідомили в організації. Три заяви пов’язані з розміщенням агітації на зупинках, що...

COVID-19 на Чернігівщині: яка ситуація сьогодні

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 20 серпня в області виявлено 35 нових випадків COVID-19. Захворювання діагностували у 12 жителів Носівського...

Відзавтра спека піде на спад

За даними Укргідрометцентру, з 21 серпня стане свіжіше. Синоптики прогнозують зниження температури повітря на  5-7 градусів. Майже на всій території області очікують дощі та грози. Вони...